BISTRO I RESTAURACJA DZIKI DOM

KOPALNIA SMAKÓW

DZIKI DOM to miejsce, gdzie poczujesz przyjemną, swobodną atmosferę i miło spędzisz czas. Relaksacyjny widok, kojąca muzyka, słowem wszystko, czego człowiekowi potrzeba można znaleźć w DZIKIM DOMU.

Swojską atmosferę można poczuć zaraz po przekroczeniu progu. Uśmiechnięta i przemiła obsługa – tak w skrócie nasi goście oceniają pracę naszego personelu. Jedzenie to nasz największy atut – tylko naturalne składniki. Smacznie, świeżo i zdrowo – to jednogłośna opinia klientów, którzy często do nas wracają.

Specjalizujemy się w dziczyźnie, niemniej nasza kadra potrafi zrobić wszystko, co tylko państwo sobie zażyczą i tak dobrze, jak państwo oczekują. Składniki do naszych potraw kupujemy od zaufanych, małych sprzedawców. Naszą kuchnię można by określić „Tradycja w nowoczesnym wydaniu”. Zapach dziczyzny w sosie grzybowym długo będziedzie kojarzył z naszym lokalem. Kurki, borowiki, jagody, maliny, czosnek niedźwiedzi, to tylko niektóre owoce lasu, jakie można znaleźć na naszych talerzach. Karta dań jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Swobodna atmosfera to coś, czego w naszym tradycyjnym miejscu zabraknąć nie mogło.

Nasi goście zwracają uwagę na czyste, pięknie urządzone wnętrze, miłą obsługę, ale przede wszystkim na naturalne i pyszne jedzenie. Cała kadra jest gotowa nawet na najbardziej wymagające zamówienia i gorąco zaprasza mówiąc – wszyscy są tutaj mile widziani!

RESTAURACJA DZIKI DOM 2.0
UL. LIMANOWSKIEGO 8B

KARTA DAŃ

BISTRO & CAFE DZIKI DOM
UL. PROMENADA NADMORSKA 7

MENU

opinie

nasi klienci to najlepsza reklama

Poszedłem tam z rodziną aby dobrze zjeść sugerując się wcześniejszymi ocenami google.Jedzenie bardzo smaczne, świeże, ładnie podane. Ceny akceptowalne, przy każdej potrawie w menu jest dobrze widoczna cena. Obsługa miła i pomocna. W naszym przypadku zjedliśmy tradycyjne dania ale jest tam dostępne sushi. Ja osobiście polecam, żeberka były pyszne!
Sebastian Kulbida
Klient restauracji
Miejsce godne polecenia, nie tylko dla fanów dziczyzny. Bardzo miła obsługa i szerokie menu. My zdecydowaliśmy się na dania z jelenia (tatar, gulasz i danie główne) a do tego golonka z dzika. Mięso rozpływało się w ustach, a sos truflowy był bardzo aromatyczny, naprawdę wyjątkowe przeżycie.
Magdalena Jagiełło
Klientka restauracji
Świetna restauracja, super miejsce godne polecenia! Jedzenie przepyszne, polecamy zarówno makarony, rybkę, burgery, chłodnik oraz.. sushi, które zjada się oczami, a później delektuje jedząc kolejne rollsy!
Szymon Oleksiak
Klient restauracji